Şartlar ve Koşullar

1. SnowWorld’e girmekle, tüm ziyaretçilerimiz tesisi risklerini bilerek ve sorumluluk kendilerine ait olmak üzere kullandıklarını kabul eder ve tesisi kullanımlarından dolayı doğabilecek her türlü sorumluluktan Snowworld’ü ibra ederler. SnowWorld yaralanma, ölüm veya kişisel eşyaların kaybından sorumluluk kabul etmez.

2. Hamile kadınlar, kalp-damar, solunum, boyun ve bel hastalıkları veya tesisi kullanmaktan solayı kötüleşebilecek tıbbi rahatsızlıktan dolayı kötüleşebilecek olanlar ile kendini iyi hissetmeyen kişilerin SnowWorld’e girmemeleri önemle tavsiye edilir.

3 – 2 yaşından küçük bebeklerin getirilmemesi tavsiye olunur.

4 – Çocuklar her zaman bir yetişkin refakatinde olmak zorundadır ve tesis içerisinde hiçbir şekilde gözetimsiz bırakılmamalıdır.

5 – Kar doğal olarak kaygan olduğundan, her zaman dikkatli ve tedbirli hareket ediniz.

6 – Şort, yüksek topuklu, kaygan tabanlı ayakkabılar vb. ile içeri girmek yasaktır.Tüm ziyaretçilerimiz uygun giysilerle (tercihen verilen mont, pantolon ve çizmeleri giyerek) içeriye girmek zorundadırlar. SnowWorld uygun giysilerle giyinmeyenlerin girmesine güvenlik nedeniyle izin vermeme hakkını saklı tutar.

7 – Snowcafe dışında yiyecek ve içecek tüketmek,
Başkalarının yüzüne doğru kartopu atmak,
Kaydıraktan aşağı yürümek, koşmak veya yüzüstü kaymak,
Şişme botlara aynı anda birden çok kişinin binmesi
Çanta veya güvenliği tehdit edebilecek diğer eşyalarla kaydıraktan kaynak kesinlikle yasaktır.

8 – Kar botu, kızak, kaydırak v.b. tesis içindeki araçları kullanan ziyaretçilerimiz bu araçların tehlikelerini bildiklerini ve SnowWorld tarafından gerekli uyarıların yapıldığını, gerekli tüm önlemlerin alındığını kabul ederler. BU araçları kullananlar, araçlar ile kendilerine veya başkalarına verebilecekleri zararlardan kendilerinin bizzat sorumlu olduğunu kabul ederler

9 – Kendi emniyetiniz için lütfen tüm yazılı talimatlara ve Snowworld personelinin vereceği talimatlara uymaya özen gösteriniz.

10 – Herhangi bir acil durumda, sakin olunuz ve personelimizin talimatlarını takip ediniz.

11 – SnowWorld güvenliğinizi, rahatlığınızı ve hoşça vakit geçirmenizi sağlamak için azami gayret göstermektedir. Lütfen gerektiğinde yardım istemekten çekinmeyiniz.

Ziyaretiniz İÇin Teşekkür Ederiz

Geri Dön Yukarı