Snowworld - Kar Dünyası Nasıl Bir Yer?

SNOWWORLD – Kar Dünyası, geceleri yağdırılan gerçek kar ile şehrin tam kalbinde, Akdeniz ile kucak kucağa, dört mevsim kar keyfi yapabileceğiniz, özenle tasarlanmış bir kapalı kar merkezidir.

Özlemini duyduğunuz kar artık ulaşılmaz dağların zirvelerinde değil, yanıbaşınızda!

Gelin, size özel düşünülmüş kar giysileri ile karda doyasıya eğlenmenin tadın çıkarın. Onikişer metrelik ikiz kaydırakları, bir adet junior kaydırağı ve igloların yanı sıra bir de dağ evi konseptli cafe & bistronun yer aldığı SNOWWORLD Kar Dünyası sizlere unutamayacağınız ve özgün bir deneyim sunuyor.

Doğadaki kar nasılsa, SNOWWORLD Kar Dünyası’nda da öyle!

Doğal kar üretebilmek ve onu muhafaza edebilmek için ortam sıcaklığının özel soğutma cihazları ile sıfırın altında tutulması gerekmektedir. Çünkü kar, mikro boyutta su damlacıklarının suyun donma noktasının altında bir sıcaklıkta çok yüksek basınçla püskürtülmesi ve bu su damlacıklarının aynen doğadaki gibi donarak kar tanecikleri olarak yere düşmesiyle oluşmaktadır. SNOWWORLD, ortam sıcaklığı ve nemini donma noktasının altında ideal bir düzeyde tutarak taze ve doğal karın buza dönüşmeksizin yumuşaklığını muhafaza etmesini sağlamaktadır.

Kar Dünyası’nın soğutma ve havalandırma sistemleri endüstriyel soğutmada 20 yıllık bir deneyime, dünyanın en gelişmiş teknolojilerine ve Türkiye’nin en büyük entegre tesisine sahip CANTEK Soğutma’nın yenilikçi Ar-Ge çalışmaları ile kurulmuştur ve CANTEK tarafından işletilmektedir. Bu sistemler oksijen oranı yüksek ve hijyenik bir havalandırma sağladığı için Kar Dünyası’nda, önceden bir rahatsızlığınız yoksa, hastalanmazsınız.

Geri Dön Yukarı