Grup Organizasyonları

SNOWWORLD: GRUP ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN BULUNMAZ KONSEPT!
Benzersiz atmosferiyle Kar Dünyası her türlü temalı parti, doğumgünü, kutlama, firma ve incentive organizasyonları, okul ve kreş gezileri için harika bir seçenek!

Kar Dünyası her gece yeniden yağdırılan taze karın bembeyaz örtüsü ile hem kara hasret Antalya’da kış mevsiminin hakkını veriyor hem de yaz mevsiminin 40°C’nin üstüne çıkan meşhur sıcaklarında ünlü Konyaaltı Plajı’nın hemen yanıbaşında hayal bile edilemeyecek zıtlıkta bir konsept ile ziyaretçilerini şaşırtıyor.

Akdeniz’in en sıcak kenti Antalya’da çam ağaçlarının ışıl ışıl süslendiği, Noel Baba’nın gerçekten geldiği karlar altında çılgın bir yılbaşı partisine ne dersiniz?

Firma çalışanlarınız için sıradışı bir mekanda ilginç takım oyunlarıyla renklendireceğiniz bir motivasyon toplantısı mı yapmak istiyorsunuz?

Firma olarak ürün tanıtım, lansman ve çekimleriniz için farklı bir mekan arayışında mısınız?

Çocuğunuza bu sene her zamankinden farklı, doyasıya eğleneceği ve hiç unutamayacağı bir doğumgünü partisi düzenlemek ister misiniz?

Kreş veya okulunuzdaki öğrencileriniz bu ay okul gezisi olarak SNOWWORLD KarDünyası’na gelmek ve hep birlikte eğlenmek için ısrar mı ediyorlar?

Arkadaşlarınızı hoş bir ortamda bir araya getirerek sürpriz mi yapmak istiyorsunuz?

SNOWWORLD Kar dünyası harika atmosferi ile olduğu kadar beklentilerinize cevap vermek üzere size en uygun seçenek ve organizasyon fikirleri ile destek olmaya hazır, güleryüzlü çalışanları ve farklı eğlence ve yeme-içme seçenekleri ile hem sizi hem de misafirlerinizi memnun edecektir

Her türlü grup ziyareti veya organizasyon talebinizle ilgili fikir veya size özel tekliflerimizi almak için lütfen Rezervasyon Ön Bilgi Formu’nu doldurunuz veya 0(242) 228 15 50. Numaralı telefondan bize ulaşınız.

Geri Dön Yukarı