Kar Dünyası Acentelerin katıldığı bir kokteyl ile turizm sezonunu açtı.

http://gmdergi.com/online/?p=8653

Turizmin başkenti Antalya eğlence dünyasına geçtiğimiz yıl katılan Kar Dünyası (Snowworld) acentelerin katıldığı bir kokteyl ile turizm sezonuna merhaba dedi.

Antalya Akvaryum’u farklı kılan köşe olarak bilinen Kar Dünyası’nda turizm sezonunun başlaması nedeniyle düzenlenen kokteyle çok sayıda acente sahip, temsilci ve operasyon müdürleri katıldı.

Soğutma sektörünün lider kuruluşlarından Cantek Soğutma A.Ş tarafından hizmete açılan ve yönetilen Kar Dünyası’nın Genel Müdürü Pakize Kılıç acente temsilcileri ile tek tek ilgilendi ve Kar Dünyası hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz 8 ay içinde Kar Dünyası’nı 45 bin kişinin ziyaret ettiğini belirten Kılıç, bu sayının acentelerin de vereceği destekle artacağını söyledi.

Kokteyle sonrasında acente temsilcileri, dışarıda hava sıcaklığı ne olursa olsun -5 derecede kar kayağı, kar pisti, kartopu oynama alanları ve kafesinden yararlanma hizmetleri veren Kar Dünyası’nı gezdi. Acente temsilcileri, Eskimo Köyü, Toros Dağları, tarihi Kaleiçi Saat Kulesi, Aziz Nikola Evi ve Everest’e tırmanan Nasuh Mahruki ’nin kullandığı malzemelerin sergilendiği tematik köşelerin yer aldığı Kar Dünyası’nın, yerli ve yabancı turistlere kar temalı aktiviteler için bulunmaz fırsatlar sunduğunu belirttiler.

Kar Dünyası, sıcaklığın yaz aylarında 50 dereceyi bulduğu Antalya’da yerli ve yabancı ziyaretçilerine serinleme olanağı sunarken, kış aylarında da kar temalı etkinliklere hasret kalan Antalyalılara kar keyfini yaşatıyor. Kar Dünyası, ziyaretçilerine bu özellikleri ile sıra dışı bir deneyim ve doyasıya bir eğlence vaat ediyor. Kar Dünyası’nda doğum günü kutlamaları ve şirketlerin motivasyon toplantıları yapılabildiği gibi kar temalı özel partiler de organize edilebiliyor. Kar Dünyası içinde yer alan, dağ evi konseptli “Snow House Bistro’da’’şirket motivasyon toplantıları, doğum günü kutlamaları ve konsept partiler verilebiliyor.

Geri Dön Yukarı