AYÇOV Çocukları Kar Dünyası'nda

Cantek Soğutma tarafından Antalya turizmine kazandırılan Akvaryum içindeki Kar Dünyası’nın sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki konukları bu kez AYÇOV çocukları oldu.

1988 yılında kurulan Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı’nda (AYÇOV) bakım ve eğitim gören 3-6 yaş gurubu 28 çocuk Kar Dünyası’nda düzenlenen “Yılbaşı Ağacı Süsleme” etkinliğine katıldı. Öğretmenleri eşliğinde kar montları ve botları giydirilen çocuklar, Kar Dünyası’nda karla tanışma fırsatı buldular.

Kar Dünyası’nın Eskimo evleri (Iglo), Nasuh Mahruki’nin Everest’e tırmanırken kullandığı çadır, Noel Baba evi gibi tematik görselleri önünde AYÇOV’da görevli eğitmenler tarafından fotoğrafları çekilen çocuklar daha sonra Yılbaşı Ağacı Süsleme etkinliğine katıldılar.

Kar Dünyası’nda AYÇOV çocukları için hazırlanan Noel ağacı etrafında toplanan ve ağacın süslemesine katılan çocuklar daha sonra hediye sürprizi ile karşılaştılar. AYÇOV yetkililerinin önceden “Yılbaşında nasıl bir hediye almak istedikleri” sorulan çocuklara hediyeleri Cantek’in armağanı olarak Noel Baba tarafından dağıtıldı.

aycov4 aycov3 aycov2 aycov1

Geri Dön Yukarı